2.1 „Wsparcie inwestycji w infrastrukturę B+R przedsiębiorstw”

 środa, 21 października 2015

Szanowni Państwo,


W związku z ubieganiem się o wsparcie w ramach działania 2.1 „Wsparcie inwestycji w infrastrukturę B+R przedsiębiorstw” Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój na lata 2014-2020 na projekt pt.: „Utworzenie Centrum B+R w dziedzinie zaprojektowania i wykonania bezzałogowych statków powietrznych oraz w zakresie pracy personelu obsługi lotnictwa bezzałogowego”, chcielibyśmy zaprosić wszystkie zainteresowane przedsiębiorstwa do złożenia oferty na usługę transferu technologii w zakresie:

1. Wsparcie techniczne w zakresie opracowania modeli badawczych struktur platform bezzałogowego statku powietrznego BSP (transfer technologii);

2. Wsparcie techniczne w zakresie integracji wszystkich elementów systemu bezzałogowego statku powietrznego BSP ze stacją naziemną , systemem łączności i wyposażeniem misji (usługa doradcza);

3. Wsparcie techniczne w zakresie integracji uniwersalnego systemu sterowania z platformą powietrzną. Wymagane jest aby doradztwo techniczne dotyczyło integracji wszystkich elementów wyposażenia platformy powietrznej (usługa doradcza).

Szczegółowe informacje dotyczące projektu znajdują się z załączniku nr 1. „Zaproszenie TRANSFER TECHNOLOGII 21.10.2015”. Warunkiem przystąpienia do rozpatrzenia Państwa oferty jest wypełnienie i przesłanie dokumentu „Oświadczenie” mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub listownie na adres:

PZL „Warszawa-Okęcie” S.A.
Aleja Krakowska 110/114
02-256 Warszawa
Poland


Oferta powinna zawierać:
- cenę
- warunki zapłaty
- czas realizacji
- termin ważności oferty

OFERTA MUSI BYĆ PODPISANA PRZEZ OSOBĘ UPRAWNIONĄ W PAŃSTWA FIRMIE DO SKŁADANIA OFERT

OFERTĘ NALEŻY ZŁOŻYĆ W FORMIE MAILOWEJ, FAXEM LUB W FORMIE PISEMNEJ NA ADRES PODANY PONIŻEJ.

Ofertę należy złożyć do wtorku 28 października do godz. 16:00. Protokół z zakończenia postępowania zostanie sporządzony 29 października do godz. 10:00

Kryteria oceny ofert Waga (%)
- cena 100%

Ofertę należy złożyć mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub listownie na adres:

PZL „Warszawa-Okęcie” S.A.
Aleja Krakowska 110/114
02-256 Warszawa
Poland

Kodeks etyczny


AIR­BUS DEFENCE & SPACE — PZL Warszawa Okę­cie S.A. — Wydział Usług Lot­niczych w Mielcu dzi­ała zgod­nie z kodek­sem ety­cznym kon­cernu Air­bus „Air­bus Ethics & Com­pli­ance Pro­gramme”.

Certyfikaty

Kontakt

ul. Lotniskowa 33B
Mielec 39-300 - Lotnisko EPML

tel. +48 17 773 99 00
tel. +48 17 773 99 11

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.